• Wpisów: 435
  • Średnio co: 3 dni
  • Ostatni wpis: 316 dni temu, 19:05
  • Licznik odwiedzin: 38 041 / 1531 dni
 
ola058
 
PerfectLook<3: strasznie długo nic nie pisałam. ale matura coraz bliżej i czasu coraz mniej :/ a poza tym zauważyłam że ostatnio coraz mniej osób tu zagląda.
jutro zakończenie roku. kurcze niby fajnie ale z drugiej strony będę tęsknić za klasą, za szkołą. wiele dobrego się tu wydarzyło. poznałam wiele wspaniałych ludzi, przede wszystkim mojego Oskara, przeżyłam wiele cudownych chwil których na pewno nie zapomnę. oryczę się pewnie jutro jak głupia. przygotowałam na jutro zestaw. niestety nie mogę ubrać żadnych z moich kochanych par szpilek ponieważ jakiś tydzień temu skręciłam kostkę. zestaw dodaje na dole ;)
a jak to się stało że skręciłam kostkę? w tamten piątek miałam się spotkać z Oskarem ale w ostatniej chwili wypadły mu urodziny kolegi. ok nic się nie dzieje spotkamy się w sobotę. stwierdziłam że się pouczę no ale on zaczął krzyczeć że mam iść spać, wyspać się w końcu i tak dalej. ja że nie będzie mi mówił co mam robić i troche jeszcze na niego pokrzyczałam. miałam siedzieć w domu ale Oliwia namówiła mnie żeby wyjść na imprezę. ostatnio mało czasu spędzamy razem więc okazja się nadarzyła to idziemy. na imprezie ja jak to ja pechowiec level max krzywo stanęłam i coś zrobiłam w nogę. no to dzwonie do Oskara z płaczem żeby mnie ratował. on wsiada w auto i jedzie. powiedziałam mu, że będę na imprezie więc nie pił bo chciał po mnie przyjechać. ja na niego z mordą a on czeka aż zadzwonię i jeszcze mnie przeprasza że mnie zdenerwował. jest cudowny. kocham Go!32.png

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego