• Wpisów: 435
  • Średnio co: 4 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 19:05
  • Licznik odwiedzin: 40 153 / 1771 dni
 
ola058
 
PerfectLook<3: nie było mnie od miesiąca. nie było czasu. myślałam że jak wrócę na święta to uda mi się coś napisać ale oczywiście zabrakło mi czasu. musiałam ogarnąć dom, jedzonko przygotować, babci w szykowaniu wigilii pomóc i oczywiście z Miśkiem pierniczki upiec. po świętach zabraliśmy Kamila na wycieczkę na kilka dni. wróciliśmy dzień przed sylwestrem no i znowu nie było kiedy tutaj zaglądnąć. ale jestem. w sumie nawet nie ma o czym pisać. cały czas jest dobrze. na razie jakoś dajemy radę razem mieszkać. podobno wiadomo, że związek wytrzyma wszystko kiedy dwoje ludzi jest w stanie ze sobą mieszkać więc myślę, że my już wszystko przetrwamy. strasznie się cieszę, że Oskar mi wybaczył i że jest tak jak jest bo nie wyobrażam sobie życia bez niego.
oczywiście święta i milion pytań kiedy ślub no ale to jeszcze nie czas. na razie mamy studia i to jest priorytet. jak na razie to my będziemy na śluby chodzić. w 2017 mamy pięć lub sześć w czym trzy w czerwcu.
już styczeń, za chwilę pierwsza sesja. już muszę się zacząć przygotowywać żeby nie zostawić wszystkiego na ostatnią chwilę. życzcie mi szczęścia aby się udało.
moje postanowienie na Nowy Rok? zacząć zdrowszy tryb życia, zapisałam się na siłownię,może zacznę biegać. zobaczymy co z tego wyjdzie. a jakie są wasze postanowienia noworoczne?blue-background-with-fireworks-for-new-year_1035-5268.jpg

Nie możesz dodać komentarza.